УПРАВЛІННЯ ЗАПАСАМИ


Робимо управління закупівлями ефективним

Аудит існуючої схеми та аналіз цілей підприємства дозволить виявити основні проблемні моменти управління запасами і розробити рекомендації щодо їх удосконалення.
Раціональне управління запасами - один із суттєвих резервів компанії!

Управління запасами - відповідає на таке просте запитання: "Чого, коли і скільки треба закупити, щоб вистачило, і не залишилося зайвого!"

Наші фахівці пропонують своїм клієнтам послугу по створенню ефективної схеми управління запасами.


Аналіз поточної системи управління запасами дозволить дати відповіді на питання:


  • які SKU варто тримати на складі, а що варто замовляти в міру потреби;
  • скільки замовляти сировини, матеріалів або комплектуючих для виробничого процесу на конкретний період часу;
  • яка система контролю буде найбільш ефективна і т.д;

Час на поповнення запасів часто унікально для різних видів продукції та її постачальників, а також відрізняється партионность поповнення запасів, виходячи з це побудова оптимальної системи поповнення є складною оптимізаційної завданням, де до уваги береться зовнішні фактори такі як змінний попит на готову продукцію (активності покупців) .

Одним з важливих моментів системи управління запасами є зниження витрат як на закупівлю матеріалів, так і на подальше зберігання, а також можлива величина збитків в разі, якщо в потрібний момент будь-якої продукції на складі не виявиться (упущена вигода).

Склавши ці аспекти, наші фахівці зможуть об'єктивно оцінити існуючу систему управління запасами на підприємстві та розробити дієві шляхи оптимізації. Додатково ми запропонуємо вибір і впровадження у замовника відповідної автоматизованої системи управління запасами, яка може бути інтегрована з системою управління ланцюгами поставок.

Одне із запропонованих пропозицій в якості альтернативи, варіант передачі функції управління запасами окремому функціональному відділу в складі підприємства або навіть зовнішньому партнеру (аутсорсинг).

Залежно від цілей, досягнення яких є для компанії найбільш важливим допоможемо адаптувати управління запасами замовника до найбільш ефективного рівня.

Залишились питання?